Anasayfa Anzer Balı Tahlil Sonuçları

Anzer Balı Tahlil Sonuçları

Anzer Balı Tahlil Sonuçları

Coğrafi işaret ile satılan Anzer Balı, mühürlü kapak ve tahlil sonuçları ile güvenliği, gerçekliği kontrol altında tutulan dünyaca ünlü Anzer Balı ürünlerimizi almadan önce tüm tahlil ve laboratuvar sonuçlarımızı inceleyebilirsiniz. Anzer Balı 2 aşamalı testten geçmektedir. İlk olarak Rize İl Tarım Müdürlüğü ekiplerince, ürettiğimiz Anzer Balından alınan mühürlü resmi numuneler, müdürlük tarafından Hacettepe Üniversitesi kimya laboratuvarına yollanmakta ve sonuçlar alındıktan sonra, Rize Tarım Müdürlüğü tarafından ikinci bir laboratuvar testine tabi tutulmaktadır.

İki testten de başarılı ile çıkan, gerekli değerleri sağlayan ballar yine Tarım müdürlüğü ekiplerince, dolum tesisinde, Coğrafi İşaretleri de kavanozlara etiketlenerek satışa sunulmak üzere bizlere teslim edilir. Firmamızda satılan tüm Anzer Balı ürünleri, resmi, patentli ve coğrafi işaretlidir. Kavanozlarda bulunan etiketlerin altındaki seri numarası ve random çıkan kodu, tarım bakanlığı sitesinden kontrol ederek ürününüzün orijinalliği hakkında detaylı bilgi alabilir ve firmamızdan satın aldığınız Anzer Balının gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Yıllardır siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve gerçek Anzer Balı ulaştırabilmek adına verdiğimiz mücadelenin karşılığı olarak sağladığınızı güven ve memnuniyet için teşekkür ederiz.

Anzer Balı ürünlerimize Bakmak İster misiniz


Hesabım Şimdi Ara WhatsApp
Yukarı